• Çalışma Saatleri
  • Pzt-Cm 9:00 - 20:00
  • Cmt-Pz 9:00 - 20:30

Pilotgarage Mardin Kızıltepe Bayii

HAKKIMIZDA
Pilotgarage Mardin Kızıltepe Bayii

Hakkımızda

Firmamız Mardin Oto Ekspertiz, / Pilot Garage teknik cihaz, ekipman ve robotlarla; genç ve tecrübeli kadrosu ile ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen, profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı Mardin Oto Ekspertiz, / Pilot Garage kuruluşu olarak gönül rahatlığıyla aracınızı almanıza yardımcı olur.

Ekspertiz ve ölçüm cihazlarımızla %0 yanılma payıyla garantili ekspertiz hizmetini firmamız Mardin Oto Ekspertiz, / Pilot Garage 'da bulabilirsiniz.

Firmamız Mardin Oto Ekspertiz, / Pilot Garage müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji ürünleri kullanarak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı taahhüt eder.

Misyonumuz

Mardin Oto Ekspertiz, / Pilot Garage Dürüst, Samimi, Güler yüzlü hizmet anlayışı ile toplumu doğru verilerle ile bilgilendirmek, Bilimsel yöntem ve materyallerle hizmet sunarak, İnsanların daha mutlu ve huzurlu olmalarına katkıda bulunmak, Çevreci bir anlayışla doğayı korumak, Mardin ilinde Oto Ekspertizi Servisi konusunda önde gelen firmalarından olmak.

Vizyonumuz

Ekonomik, Kaliteli ve İstikrarlı, Eğitimli personeli ile hizmet sağlayarak müşterilerimizin tasarruflarına katkı sunmak. Müşterilerimize tüm enerji alternatifleriyle ilgili doğru ve güvenilir bilgiler sunarak en karlı ve en verimli çözümü üretmek için destek sağlamak. Toplumsal sorumluluk bilinci gelişmiş, doğruluğu ve güler yüzlü kişiliği ile güçlü ve farklı bir kurum olmak.

İş Tanımı

Dyno Motor performans testi 
Üfleme ve vuruntu, yağ yakma kontrol
Şanzuman kontrol 
Alt kameralı kontrol
Elektronik test
Yanal kayma kontrol
Fren, balata, disk kontrol